LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Czym jest liposukcja kawitacyjna? 

Liposukcja kawitacyjna - sposób na schudnięcie? W niektórych przypadkach nawet pomimo diety i intensywnych ćwiczeń pozbycie się tkanki tłuszczowej jest po prostu niemożliwe. Jest jej zbyt dużo, aby ujędrnić ciało i nadać mu odpowiedni wygląd. W przypadku szybkiej utraty wagi skóra zaczyna obwisać, a tym samym wygląda bardzo nieestetycznie, pomimo spadku wagi i wyraźnemu odchudzeniu. Nadmiar tkanki tłuszczowej na ramionach, udach czy brzuchu u wielu osób powoduje kompleksy i niezadowolenie. Na szczęście są zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym tego problemu można się pozbyć. Jednym z nich jest liposukcja kawitacyjna.

liposukcja kawitacyjna

Zabieg, jakim jest liposukcja kawitacyjna polega na rozrywaniu błony komórkowej komórek tkanki tłuszczowej przy użyciu fal ultradźwiękowych. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga użycia skalpela, aby pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej było możliwe.

Liposukcja kawitacyjna opinie - zanim wybierzesz studio, przeczytaj co piszą inni.

Po zabiegu można od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności, dlatego liposukcja kawitacyjna opinie zbiera same pozytywne. Ten zabieg jest pomocy także podczas zwalczania cellulitu. Ciepło wytwarzane podczas zabiegu działa na skórę oraz mięśnie odprężająco i znieczulająco, dlatego zabieg jest bardzo przyjemny, a liposukcja kawitacyjna efekty przynosi jedynie pozytywne.

Liposukcja kawitacyjna opinie

Podczas zabiegu na skórę są aplikowane preparaty odżywcze i pielęgnacyjne, dzięki którym ciało jest rozgrzewane, odprężone, a dzięki temu po zabiegu wygląda bardzo atrakcyjnie. Zabieg można wykonać na wszystkich częściach ciała, na których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Jedynym miejscem, w którym nie należy go przeprowadzać są okolice genitaliów, pachwiny, zgięcia kolan, szyja twarz, dłonie oraz stopy.

Liposukcja kawitacyjna przeciwwskazania - kiedy lepiej nie wykonywać zabiegów.

W związku z tym, że zabieg jest bezpieczny, liposukcja kawitacyjna przeciwwskazania ma bardzo ograniczone. Nie można wykonać go w ciąży, a także u kobiet karmiących piersią. Przeciwwskazaniem są również choroby skóry, osteoporoza, obecność rozrusznika czy zastawek serca. Zabieg ten jest odradzany dla cukrzyków, a także dla osób chorujących na epilepsję i stwardnienie rozsiane.

Liposukcja kawitacyjna przeciwwskazania

Liposukcja kawitacyjna forum - jeśli masz jakieś wątpliwości zawsze możesz napisać do osób, które zabieg już miały wykonany.

Skuteczna liposukcja kawitacyjna forum dla wszystkich zdrowych osób jest jednak dostępna. Warto z niej skorzystać w walce o idealny wygląd bez tkanki tłuszczowej.

Jest to innowacja która ułatwia pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Liposukcja rozbija komórki tłuszczowe za pomaca ultradźwięków o niskiej częstotliwości. Zabieg ułatwia usunięcie tłuszczu z miejsc, z których nie można się go pozbyć za pomocą diety i aktywności fizycznej. Skóra po liposukcji kawitacyjnej jest bardziej jędrna i napięta, a cellulit mniej widoczny.

Zabieg ten nazywamy "operacją bez ingerencji skalpela"
Polega on na użyciu bezinwazyjnych fal ultradźwiękowych do niszczenia błon komórek tłuszczowych w poszczególnych partiach ciała. Tłuszcz przedostaje się następnie do przestrzeni międzykomórkowej, a stamtąd przenoszony jest wraz z płynami układów limfatycznego i krwionośnego wprost do wątroby. Organ ten traktuje dostarczone tłuszcze podobnie jak te, pochodzące z pokarmu. Wskutek procesów przemiany materii zostają one rozłożone i wydalone z organizmu.

KORZYŚCI i EFEKTY:

- usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z "trudnych okolic"
- wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
- ujędrnienie i zwiększenie elastyczności skóry
- odżywienie ciała i zwiększenie jego elastyczności
- zredukowanie cellulitu
- stymulację krążenia
- pobudzenie procesów metabolicznych
- od razu po zabiegu traci się cm w obwodach ciała
- zabieg jest całkowicie bezbolesny

Liposukcja kawitacyjna - na czym polega zabieg?

LIPOSUKCJA kawitacyjna polega na wykonywaniu okrężnych ruchów przy pomocy głowicy emitującej fale ultradźwiękowe. Jako środek poślizgowy, a jednocześnie izolujący stosowany jest żel do USG. Wahania fali ultradźwiękowej wywierają mikro-masaż w tkance podskórnej, w trakcie którego dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych poprzez rozerwanie ich osłonek.

W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, pobudzone zostaje krążenie krwi oraz zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest szybka redukcja nadmiernie nagromadzonych komórek tłuszczowych oraz eliminacja toksyn zebranych w tkance tłuszczowej. Tłuszcz w postaci płynnej przedostaje do przestrzeni międzykomórkowej, skąd odprowadzany jest naczyniami limfatycznymi i krążenia do wątroby.

W tym narządzie następuje szereg reakcji metabolicznych związanych z rozkładaniem tłuszczu na mniejsze cząsteczki, a następnie ich nadmiar zostaje wydalony z organizmu wraz z moczem. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu – przez kilka dni przed zaplanowanym zabiegiem należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów o 1-1,5 l dziennie – im bardziej uwodnione będą komórki tłuszczowe tym więcej komórek zostanie rozbitych, a więc wzrośnie efektywność zabiegu.

Więcej płynów należy przyjmować również po zabiegu, aby zapewnić prawidłowe wydalanie tłuszczu oraz oczyszczenie organizmu z toksyn.

Liposukcja kawitacyjna - główne przeciwwskazania:

Przed wykonaniem zabiegu uzupełniamy kartę Klienta wykluczając przeciwwskazania.
Do głównych przeciwwskazań  należą: ciąża, choroba nowotworowa, choroby przewlekłe narządów wewnętrznych, żylaki w miejscu wykonywania zabiegu, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stany zapalne i choroby skóry, osteoporoza.

Jeśli nie masz pewności, czy zabieg liposukcji jest dla Ciebie wskazany i bezpieczny - umów się na konsultacje w naszym gabinecie. 

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych