LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Jest to innowacja która ułatwia pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Liposukcja rozbija komórki tłuszczowe za pomaca ultradźwięków o niskiej częstotliwości. Zabieg ułatwia usunięcie tłuszczu z miejsc, z których nie można się go pozbyć za pomocą diety i aktywności fizycznej. Skóra po liposukcji kawitacyjnej jest bardziej jędrna i napięta, a cellulit mniej widoczny.

Zabieg ten nazywamy "operacją bez ingerencji skalpela"
Polega on na użyciu bezinwazyjnych fal ultradźwiękowych do niszczenia błon komórek tłuszczowych w poszczególnych partiach ciała. Tłuszcz przedostaje się następnie do przestrzeni międzykomórkowej, a stamtąd przenoszony jest wraz z płynami układów limfatycznego i krwionośnego wprost do wątroby. Organ ten traktuje dostarczone tłuszcze podobnie jak te, pochodzące z pokarmu. Wskutek procesów przemiany materii zostają one rozłożone i wydalone z organizmu.

KORZYŚCI i EFEKTY:

- usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z "trudnych okolic"
- wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
- ujędrnienie i zwiększenie elastyczności skóry
- odżywienie ciała i zwiększenie jego elastyczności
- zredukowanie cellulitu
- stymulację krążenia
- pobudzenie procesów metabolicznych
- od razu po zabiegu traci się cm w obwodach ciała
- zabieg jest całkowicie bezbolesny

Liposukcja kawitacyjna - na czym polega zabieg?

LIPOSUKCJA kawitacyjna polega na wykonywaniu okrężnych ruchów przy pomocy głowicy emitującej fale ultradźwiękowe. Jako środek poślizgowy, a jednocześnie izolujący stosowany jest żel do USG. Wahania fali ultradźwiękowej wywierają mikro-masaż w tkance podskórnej, w trakcie którego dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych poprzez rozerwanie ich osłonek.

W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, pobudzone zostaje krążenie krwi oraz zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest szybka redukcja nadmiernie nagromadzonych komórek tłuszczowych oraz eliminacja toksyn zebranych w tkance tłuszczowej. Tłuszcz w postaci płynnej przedostaje do przestrzeni międzykomórkowej, skąd odprowadzany jest naczyniami limfatycznymi i krążenia do wątroby.

W tym narządzie następuje szereg reakcji metabolicznych związanych z rozkładaniem tłuszczu na mniejsze cząsteczki, a następnie ich nadmiar zostaje wydalony z organizmu wraz z moczem. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu – przez kilka dni przed zaplanowanym zabiegiem należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów o 1-1,5 l dziennie – im bardziej uwodnione będą komórki tłuszczowe tym więcej komórek zostanie rozbitych, a więc wzrośnie efektywność zabiegu.

Więcej płynów należy przyjmować również po zabiegu, aby zapewnić prawidłowe wydalanie tłuszczu oraz oczyszczenie organizmu z toksyn.

Liposukcja kawitacyjna - główne przeciwwskazania:

Przed wykonaniem zabiegu uzupełniamy kartę Klienta wykluczając przeciwwskazania.
Do głównych przeciwwskazań  należą: ciąża, choroba nowotworowa, choroby przewlekłe narządów wewnętrznych, żylaki w miejscu wykonywania zabiegu, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stany zapalne i choroby skóry, osteoporoza.

Jeśli nie masz pewności, czy zabieg liposukcji jest dla Ciebie wskazany i bezpieczny - umów się na konsultacje w naszym gabinecie. 

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych