Studio Figura Olsztyn

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE KONSULTACJE

Chcesz dowiedzieć się w jakiej kondycji jest Twoje ciało i jak możesz poprawić swój wygląd i samopoczucie? Zapisz się na DARMOWĄ konsultacje w naszym gabinecie! Podczas konsultacji wykonamy dokładną analizę składu Twojego ciała, zważymy Cię, zmierzymy obwody, aby regularnie monitorować postępy i odpowiednio na nie reagować. Następnie wyznaczymy Twój cel i motywację, która pomoże Ci go osiągnąć!

Najważniejszym punktem konsultacji jest rozmowa na temat Twojego zdrowia , dolegliwości z jakimi się zmagasz na co dzień oraz dotychczasowych nawyków żywieniowych. Jest to kluczowe w dobrze odpowiednich zabiegów, suplementacji i stworzeniu diety oraz planu treningowego.

Na koniec konsultacji mamy dla Ciebie PREZENT! Aby spotęgować efekty i zachęcić Ciebie do zmian, otrzymasz od nas TRENING GRATIS, wiec możesz przetestować nasze urządzenia opanować ich użytkowanie z naszym specjalistą!

 

DARMOWE KONSULTACJE

Wypełnij formularz poniżej i zapisz się na darmową konsultacje.

     

    Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail: biuro@studiofiguraolsztyn.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych, których nam dostarczasz (jako osoba, której dane dotyczą), jest Emika Emilia Kania z siedziba w Olsztynie ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi, a także – w przypadku dobrowolnie udzielonej zgody – w celu dostarczania Pani informacji o charakterze marketingowym, takich jak newsletter oraz oferta handlowa. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy, a w przypadku przetwarzania danych w celach marketingowych – dobrowolnie wyrażona zgoda.

    secretcats.pl - tworzenie stron internetowych