limfodrenaż
LIMFODRENAŻ

Limfodrenaż - krótki zabieg odchudzający.

Dobrym zabiegiem odchudzającym, na który można się zdecydować jest limfodrenaż. Zabieg trwa pół godziny, a klient leży wygodnie na leżance ubrany w niebieski kombinezon. Stopniowo jest on wypełniany i w odpowiedniej kolejności powietrzem powodując ucisk na ciele, który ma właśnie działanie odchudzające. Ucisk czuje się najpierw stopach, a później w łydkach, a następnie ucisk przechodzi wyżej i wyżej, aż do ramion. Po pewnym czasie powietrze znika, ale znów jest ponownie napompowywane. 

limfodrenaż

Limfodrenaż opinie - sprawdź zanim wybierz zabieg dla siebie.

Dzięki temu, że poddasz się temu zabiegowi, poprawi się krążenie Twojej krwi, a także przyspieszeniu ulegnie przemiana materii. Dojdzie także w skuteczny sposób do redukcji tkanki tłuszczowej i likwidacji cellulitu, co jest zjawiskiem bardzo pożądanym przez kobiety. Właśnie dlatego limfodrenaż opinie wśród nich zbiera same pozytywne. Regularne wykonywanie to zabiegu pomoże zmniejszyć obwód ciała w każdej partii ciała, zarówno w udach, na brzuchu, biodrach, jak i pośladkach. Warto również dodać, że ten zabieg ma działanie przeciw występowaniu żylaków. Można z jego pomocą zlikwidować obrzęki i usunąć z organizmu nadmiar wody. Zdecydowanie zabieg ten sprawdzi się więc świetnie w procesie odchudzania jako sposób na uzyskanie dodatkowego wsparcia, którego każdy jak najbardziej potrzebuje w tym trudnym wyzwaniu, jakim jest odchudzanie. 

limfodrenaż efekty

Limfodrenaż efekty - jakie możesz uzyskać już po kilku zabiegach?

Właściwie wykonany limfodrenaż efekty przyniesie zachwycające, przede wszystkim dla układu limfatycznego. Krążąca po organizmie limfa zawiera substancje toksyczne i odprowadza je do węzłów chłonnych, a dzięki temu, że są one przeprowadzane we właściwy sposób, mogą zostać usunięte z organizmu, bez żadnych szkód dla niego. Toksyny, jeżeli są skutecznie usuwane z organizmu, pozwalają na właściwe jego funkcjonowanie, a przecież o to właśnie chodzi, aby tak było. Dobrze funkcjonujący układ limfatyczne przełoży się również na odpowiednie funkcjonowanie organizmu. Warto wykonywać tego typu zabiegi, ponieważ przyczyniają się one do poprawy ciała, jak i jego ogólnego wyglądu. Jak najbardziej warto więc odchudzać się z pomocą tego typu zabiegów.

limfodrenaż opinie

Limfodrenaż krople - jakie są przeciwwskazania?

Do wykonania tego zabiegu są również wskazania medyczne, takie jak obrzęki limfatyczne, obrzęki pourazowe, chroniczna niewydolność żył, żylaki, obrażenia goleni czy zapobieganie zakrzepom żył. Jeżeli chodzi o wskazania kosmetyczne, limfodrenaż pomaga walczyć z otyłością, jak i z cellulitem. Nie każdy jednak może ten zabieg wykonać. Przeciwwskazaniem są obrzęki spowodowane chorobami sercowo-naczyniowymi. Przeciwwskazaniem są również obrzęki spowodowane chorobami nerek, jak i chorobami wątroby. Nie można również wykonywać tego zabiegu, jeżeli występują stany zapalne, gorączka, jak i ciąża. Trzeba pamiętać o tych przeciwwskazaniach, aby sobie nie zaszkodzić. W końcu ten zabieg ma pomóc, a nie zaszkodzić, dlatego trzeba na te aspekty uważać. Dzięki temu na pewno będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać. Zabiegi tego typu są bardzo potrzebne i warto się na nie decydować, bez dwóch zdań, a limfodrenaż krople przyniesie dobre rezultaty.

Spodnie, które nie podkreślają kobiecej sylwetki a każda chce je mieć.

limfodrenaż opinieLimfodrenaż przeprowadza głęboki drenaż, usuwając toksyny i skupiska tłuszczu. Likwiduje cellulit, obrzęki, usuwa zalegającą wodę w opuchniętych kończynach, przeciwdziała powstawaniu żylaków, ujędrnia skórę, zmniejsza objętość masowanych partii.

limfodrenaż efektyTo specjalistyczny masaż skóry i naskórka, który wyraźnie pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych. 

REZULTATY:

limfodrenaż kropleodchudzanie,

limfowyszczuplenie problematycznych partii ciała (dysfunkcja limfatyczna),

limfoleczenie cellulitis,

limfodrenaż sposób na odchudzaniezapobieganie powstawaniu żylaków,

limfodrenazsyndrom „ciężkich nóg”.

EFEKTY

 

 • usuwa nadmiar wody z organizmu
 • likwiduje obrzęki
 • pobudza krążenie
 • usuwanie cellulit
 • oczyszcza z toksyn
 • odpoczynek i relaks
 • ujędrnienia i wygładza skórę
 • poprawia krążenie krwi i limfy

 • przyspiesza przemianę materii

 • redukuje tkankę tłuszczową

 • powoduje całkowity zanik cellulitu pierwszego i drugiego stopnia!!

 • wpływa na znaczną utratę centymetrów w obwodach takich partii jak: brzuch, biodra, pośladki oraz uda

 • powoduje spadek wagi ciała.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych