ENDERMOLOGIA +Fale RF i IR

Czym jest endermologia?

Endermologia to mechaniczny masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną. Stosowany jest także jako zabieg pielęgnacyjny na twarz, jak i całe ciało. Nie można go wykonywać na piersiach. Dzięki temu, że endermologia zostanie przeprowadzona, można będzie wspomagać uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej. Włókna kolagenowe są za sprawą tego urządzenia odpowiednio stymulowane.

endermologia efekty

Endermolofia efekty - powinny być widoczne bardzo szybko.

Wykonywana w prawidłowy sposób endermologia efekty może przynieść bardzo pozytywne. Modeluje ona w skuteczny sposób sylwetkę, prowadzi do odchudzenia ciała, ale także modeluje sylwetkę, dlatego właśnie endermologia opinie zbiera same pozytywne, ponieważ wpływa bardzo dobrze na kobiece ciało i sprawia, że wygląda ono bardzo atrakcyjnie i jest pozbawione tkanki tłuszczowej i nieestetycznych znamion.

Enfermologia LPG - zabieg o najwyższej jakości.

Zdecydowanie można powiedzieć, że endermologia lpg jest bardzo dobrej jakości zabiegiem, który wpływa pozytywnie na skórę, jak i całą sylwetkę, dlatego temu zabiegowi warto się poddać, bez dwóch zdań. Regularnie ćwicząc i we właściwy sposób się odżywiając, zabieg endermologii będzie w stanie przyspieszyć efekty odchudzania. 

endermologia opinie

Endermologia przed i po - jakie można uzyskać efekty?

Najlepsze efekty endermologia przed i po pomoże osiągnąć osobom, które chcą pozbyć się cellulitu. Wymodelowanie sylwetki, ale także jej wyszczuplenie jest jak najbardziej możliwe. Walka z cellulitem bywa bardzo trudna, ale endermologia sprawia, że walka może okazać się bardzo skuteczna, i to pod wieloma względami, co jak najbardziej dla każdego jest bardzo dobrą wiadomością. Najczęściej nieco tańsza niż endermologia ciała jest endermologia twarzy. Zabieg można wykonać już za około 50 zł. Zabieg w obu przypadkach jest bezbolesny i odbywa się wtedy, gdy pacjent ma na sobie specjalny kombinezon. 

Endermologia przeciwwskazania - kto i dlaczego nie może wykonać zabiegu.

Warto równie poznać, jakie endermologia przeciwwskazania posiada, ponieważ nie każdy może zdecydować się na wykonanie tego zabiegu. Nie można jednak go wykonywać u pacjentów, którzy mają kilka warstw tkanki tłuszczowej, przepuklinę brzuszną, czy występuje u nich zapalenie żył. Nie jest to także zabieg wskazany dla osób z chorobami nowotworowymi. Bolesne żylaki lub skłonność do ich tworzenia również jest przeciwwskazaniem. Pacjenci, którzy przyjmują leki rozrzedzające krew, również nie mogą mieć wykonywanej endermologii. Oczywiście, przeciwwskazaniem do tego zabiegu jest również ciąża oraz karmienie piersią. Skutkiem ubocznym tego rodzaju masażu mogą być również niewielki siniaki na ciele, szczególnie, jeżeli ktoś ma bardzo wrażliwą i podatną na siniaki skórę.

endermologia lpg

Zabieg, jakim jest endermologia może jednak przynieść znacznie dobrego niż złego, dlatego jeżeli tylko nie występują przeciwwskazania zdrowotne, warto się mu poddać, aby przyspieszyć efekt odchudzania, zmniejszyć widoczność cellulitu, jak i zadbać o właściwe wymodelowanie sylwetki. Dzięki temu, że zabieg zostanie wykonany we właściwym gabinecie przez profesjonalistę z prawdziwego zdarzenia, można będzie cieszyć się z zachwycających efektów, które przyniosą spodziewane rezultaty. Jak najbardziej uzyskać z tego faktu można będzie wysokie zadowolenie.

NUMER JEDEN NA ŚWIECIE W MODELOWANIU SYLWETKI!

Endermologia to masaż mechaniczny, który jest nieocenioną pomocą w walce z cellulitem oraz modelowaniem całego ciała,  dodatkowo wzbogacony w nowe technologie fal radiowych (RF), podczerwieni (IR) dla przyspieszenia osiąganych efektów. Zabieg endermologii polega na wykonaniu specjalistycznego lipomasażu podciśnieniowego. Dzięki indywidualnie dobranemu, dla każdej Pani programowi terapeutycznemu możemy w trakcie zabiegu skutecznie i bezpiecznie wymodelować sylwetkę, zredukować cellulit, ujędrnić skórę oraz zregenerować mięśnie.

ENDERMOLOGIA to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda wyszczuplania, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej w bardzo krótkim czasie! Pozwala na zauważalne zmniejszenie obwodów ciała nawet o kilka centymetrów, a jednocześnie ujędrnia i napina skórę.

KORZYŚCI i EFEKT:

- gładka i jędrna skóra,
- efektywne odchudzanie: redukcja tkanki tłuszczowej,
- oczyszczanie,
- redukcja cellulitu,
- redukcja obwodów,
- modelowanie sylwetki,
- terapia przeciw obrzękowa,
- spłycanie, uelastycznianie, poprawa kolorytu blizn i rozstępów.

ENDERMOLOGIA - co to takiego?

Endermologia to masaż podciśnieniowy, wykonywany z ogromną siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie:
- odchudzające,
- odmładzające,
- oczyszczające,
- terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Endermologia - dlaczego w STUDIO FIGURA?

Endermologia oferowana przez Studio Figura to urządzenie posiadające aż 4 czynniki wspomagające.
Połączenie tych 4 czynników wspomaga szybsze osiągnięcie zamierzonego rezultatu!
- masaż podciśnieniowy vacuum
- masaż mechaniczny
- laser biostymulujący IR
- fale radiowe RF

1. Masaż podciśnieniowy vacuum - Poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji fal RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.
2. Masaż mechaniczny - ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny, usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.
3. Laser biostymulujące IR - działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu i działania fal RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy.
4. RF fale radiowe - działają w głębokich warstwach skóry i podnoszą temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg i jak on wygląda?

Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu i wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz z organizmu. Endermologia to zabieg, który stymuluje do odnowy biologicznej skóry, dlatego jest polecany także osobom, które pragną poprawić kontury twarzy i poprawić elastyczność jej skóry. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

Pacjentka ubiera się w biały kombinezon, który przylega do ciała, dzięki czemu maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Masaż jest wykonywany za pomocą sterowanej komputerowo głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz – w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji.

Endermologia - główne przeciwwskazania:

Przed wykonaniem zabiegu uzupełniamy Kartę Klienta wykluczającą przeciwwskazania.
Do głównych  przeciwwskazań należą: ciąża, choroba nowotworowa, żylaki, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, stany zapalne i choroby skóry.

Jeśli nie masz pewności, czy zabieg endermologii jest dla Ciebie wskazany i bezpieczny - umów się na konsultacje w naszym gabinecie. 

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych